Sportowe Otrzęsiny Klas Pierwszych

18.10.2023r. nauczycielki wychowania fizycznego, p. Renata Pala i p. Izabela Wieczorek, zorganizowały Sportowe Otrzęsiny Klas Pierwszych. Zabawa miała na celu przede wszystkim integrację zespołów klasowych oraz włączenie nowych uczniów w sportowe życie szkoły.Na dzieci czekały sprawnościowe tory przeszkód. Uczniowie musieli się wykazać nie tylko szybkością ale i dokładnością wykonywanych zadań. Dużą niespodziankę dzieciom, zrobił Rycerz Medalik, maskotka Rakowa Częstochowa, który kibicował wszystkim pierwszakom. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje ruchowe umiejętności i udowodniły, że są już gotowe na reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych. Wszystkim uczestnikom składamy wielkie gratulacje!!

Autor: Izabela Wieczorek