Obiady

Informacja dotycząca obiadów w roku szkolnym 2023/2024 dla Rodzica.

Koszt obiadu wynosi w tym roku 6,00 zł.

1.Podstawą do korzystania z obiadów w stołówce szkolnej przez uczniów jest podpisanie przez rodzica/opiekuna Deklaracji  oraz dokonanie wpłaty w formie przelewu.

Deklaracja jest do pobrania i zwrotu w pok. 7 lub w sekretariacie i portierni przy wejściu głównym do Szkoły.

Wpłat za obiady należy dokonywać do 3 dnia miesiąca obejmującego okres żywienia, zgodnie z podana informacja o płatności za obiady w danym miesiącu.

Brak wpłaty powoduje zgodnie z regulaminem stołówki szkolnej wykreślenie  z listy osób korzystających z dożywiania.

Wpłat dokonujemy na numer konta szkoły:

85 1030 1104 0000 0000 9316 9001

2. Nieobecności dziecka na obiadach szkolnych należy zgłosić , dzień wcześniej , najpóźniej do godz 12:00 drogą email : dozywianie@sp53czestochowa.onmicrosoft.com za potwierdzeniem odbioru wiadomości przez Odbiorcę.

Telefoniczną 34 363 38 60 wew. 103

Osobistą pok.7 przy sekretariacie szkoły lub osobista u intendenta szkoły , podając;

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA ORAZ KLASĘ.

3.W przypadku rezygnacji fakt ten należy zgłosić nie później niż dwa dni przed rezygnacją w formie pisemnej na email dozywianie@sp53czestochowa.onmicrosoft.com za potwierdzeniem odbioru wiadomości przez Odbiorcę.

Stołówka szkolna nie wydaje obiadów na wynos.

Po zakończonym okresie rozliczeniowym ewentualne nadpłaty zostaną przekazane na wskazany w deklaracji  numer rachunku bankowego.

PROSZĘ O WYPEŁNIANIE DEKLARACJI DRUKOWANYMI LITERAMI ORAZ PODAWAĆ AKTUALNY ADRES EMAIL ORAZ NUMER TELEFONU DO KONTAKTU Z PAŃSTWEM W SPRAWACH DOTYCZĄCYCH DOŻYWIANIA.