I miejsce w Turnieju piłki nożnej

Uczniowie klas V-tych reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 17 z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po zaciętej rywalizacji, drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce. Tytuł  Najlepszego Bramkarza Turnieju wywalczył uczeń kl. V c – Hubert Hazler Gościem honorowym turnieju był Pan Dariusz Kapinos - Radny Miasta Częstochowy, Przewodniczący Komisji Edukacji, który ufundował nagrody rzeczowe dla zawodników.  Całej drużynie w składzie:  Jakub Szota- kapitan,  Bartosz Damięcki, Hubert Hazler, Marcel Rajewski , Jakub Kolewiński , Paweł Paulewicz i Filip Kuziorowicz, serdecznie gratulujemy!!!!

Opiekunem druzyny była p.I.Wieczorek