PAPIESKI TURNIEJ PIŁKARSKI

Zespół Szkół Technicznych przy współpracy z Wydziałem szkół Edukacji po raz drugi zorganizował turniej piłki nożnej imienia Jana Pawła II.

Turniej został rozegrany w dwóch etapach. Najpierw uczniowie z 25 szkół podstawowych rywalizowali ze sobą na czterech obiektach sportowych należących do: Szkoły Podstawowej nr 53 im. Marii Curie-Skłodowskiej, Szkoły Podstawowej nr 37 im. Jana Pawła II, Zespołu Szkół im. Jana Kochanowskiego i Zespołu Szkół Technicznych.
Eliminacje wyłoniły osiem szkolnych drużyn, które 31 maja na boisku Zespołu Szkół Technicznych zmierzyły się w finale.

Zwieńczeniem turnieju był towarzyski mecz piłkarski rozegrany pomiędzy drużynami uczniów z Ukrainy i z Polski. Jego celem była integracja szkolnych społeczności, symbolicznie odnosząca się do solidarności między dwoma krajami.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. miejsce - SP 53

Najlepszy zawodnik finału - Aleksander Paulewicz z SP 53

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:

Aleksander Paulewicz- kapitan

Pędziwiatr Jakub- bramkarz

Żywna Krysian

Kokokot Oskar

Święcicki Michał

Kokot Oskar

Gil Karol

Caban Igor