Mistrzostwa Częstochowy w lekkiej atletyce

W dniu 15.05 odbyły się Mistrzostwa Częstochowy w lekkiej atletyce. Chłopcy z naszej szkoły w składzie:Bartosz Smaga, Paweł Goniak, Krzysztof Wrzosek, Natan Klepczyński, Alan Sikora, Marcel Szczypior, Hubert Małolepszy, Dominik Morawski, Iwo Bekus, Krzysztof Wilk, Sebastian Heliński, Jakub Szewczyk, Paweł Szumliński zajęli 1 miejsce i awansowali do finału Wojewódzkiego. Indywidualnie Iwo Bekus zajął 1 miejsce(skok w dal), Krzysztof Wrzosek 1 miejsce(bieg na 300m), Natan Klepczyński 3 miejsce (bieg na 300m), oraz Paweł Goniak 3 miejsce(bieg na 100m). Sztafeta 4x100 metrów w składzie: Goniak,Wrzosek,Smaga,Klepczyński zajęła 1 miejsce w Częstochowie.

Opiekunem zespołu był Tomasz Tatarczyk.

Najlepszym zawodnikiem został Krzysztof Wrzosek.