Zapytanie ofertowe- rozstrzygnięcie

Dotyczy zapytania ofertowego w sprawie wykonania zadania  będącego realizacją Budżetu Obywatelskiego Częstochowy w roku 2023.

„Dzielnicowy punkt darmowego dostępu do internetu i integracji międzypokoleniowej  w Szkole Podstawowej 53  w Częstochowie”.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. Skłodowskiej – Curie informuje, że w wyniku przeprowadzonej procedury rozpoznania cenowego rozstrzygniętej w dn. 13.01.2023 r., ofertę spełniającą wszystkie wymagania specyfikacji oraz najkorzystniejszą cenowo,  przedstawiła Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa "RAS" Maciej Janiszewski 42-218 Częstochowa  ul. Łódzka, nr 27, lok. 22.

Realizacja zadania zostanie powierzona w.w. firmie.