NARODOWO NA SPORTOWO – bicie rekordu dla Niepodległej

10 listopada reprezentacja naszej szkoły została zaproszona do Szkoły Podstawowej nr 36 na obchody Święta Niepodległości na sportowo.

Po uroczystym odśpiewaniu hymnu, uczniowie przystąpili do bicia rekordu dla Niepodległej. Zadanie polegało na wykonaniu 104 pajacyków w jak najkrótszym czasie. Po zaciętej rywalizacji ,w kategorii dziewcząt ,nasza uczennica Oliwia Wojciechowska zajęła II miejsce a w kategorii chłopców Aleksander Mysłek, również wywalczył II miejsce.

Kolejną atrakcją dla wszystkich zgromadzonych kibiców, było rozegranie meczu w koszykówkę, pomiędzy nauczycielami  SP nr 36 a reprezentacją naszej szkoły. Wygrali oczywiście nauczyciele ale nasza drużyna pokazała również duże umiejętności a przede wszystkim chodziło o dobrą zabawę, której nie brakowało.

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie:

Oliwia Wojciechowska 6e

Lena Chochołek 6e

Maja Święcicka 5c

Natalia Pietrusiak 5c

Marcel Pechowicz 5c

Bartosz Matuszczyk 5c

Aleksander Mysłek 5e

Filip Bajor  5e

Igor Halbiniak 5e

Sierpniak Karol 5e

Całej drużynie serdecznie gratulujemy !

Autor: Izabela Wieczorek