Letnia Olimpiada Sportowa "Przełam Bariery z Liberty Częstochowa".

03.06.2022 r.  uczniowie klas integracyjnych reprezentowali naszą szkołę podczas  Letniej Olimpiady Sportowej "Przełam Bariery z Liberty Częstochowa".

Po uroczystej paradzie, odegraniu hymnu , uczeń naszej szkoły – Kacper Wewiór, odczytał tekst przysięgi olimpijskiej.

Następnie rozpoczęła się pełna radości rywalizacja w takich dyscyplinach jak: skok w dal, rzut piłeczką palantową, tor przeszkód, kręgle, rzuty do celu, sztafety 4 x 50. Była to okazja do tego, by zmierzyć się z własnymi słabościami oraz znakomity czas na zabawę, integrację i nawiązanie nowych znajomości. Oprócz satysfakcji z samego uczestnictwa, każdy z zawodników otrzymał medal, słodkości od organizatorów a nasza szkoła – okolicznościową statuetkę.

Opiekunkami naszej drużyny były panie: D. Czebatul, R. Pala, E. Kutera oraz I. Wieczorek.

Wszystkim zawodnikom składamy  gratulacje!