Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru i Filmu

17 IV 2024 roku  został zorganizowany w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Teatru i Filmu . Obchody miały na celu przypomnienie uczniom, że ,, wszystko jest teatrem” . Uczestnicy w różnym wieku, z różnych klas i środowisk mieli zintegrować się we wspólnej rywalizacji.  Następnie najlepiej przebrani uczniowie zgromadzili się na środku  łącznika głównego, gdzie zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia z Dyrektorem naszej placówki Andrzejem Szostkiem. Oddziały, w których  przebrali się wszyscy uczniowie, otrzymali punkty w ramach Konkursu na Najlepszą Klasę. Następnie organizatorzy podziękowali wszystkim za udział w konkursie, a zwycięzcom pogratulowali wygranych.