Sportowe otrzęsiny klas pierwszych

29.09.2022r. nauczycielki wychowania fizycznego, p. Renata Pala i p. Izabela Wieczorek, zorganizowały Sportowe Otrzęsiny Klas Pierwszych.

Zabawa miała na celu przede wszystkim integrację zespołów klasowych oraz włączenie nowych uczniów w sportowe życie szkoły.

Na dzieci czekały sprawnościowe tory przeszkód. Uczniowie musieli się wykazać nie tylko szybkością ale i dokładnością wykonywanych zadań.

W trakcie spotkania gościła pani wicedyrektor szkoły Marzena Milejska, która mocno kibicowała wszystkim pierwszakom.

Dzieci miały okazję zaprezentować swoje ruchowe umiejętności i  udowodniły, że są już gotowe na reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych.

Wszystkim uczestnikom składamy wielkie gratulacje!!

Autor: Izabela Wieczorek