DZIEŃ CHŁOPAKA NA SPORTOWO- BO TO ZDROWO !

28.09.2022 r. wszystkie klasy piąte świętowały Dzień Chłopaka w CRS Scout Sport.

Uczniowie uczestniczyli w różnych dyscyplinach sportowych, takich jak: tenis ziemny, fitness, squash, akrobatyka na chustach. Rywalizowali ze sobą podczas gry w kręgle oraz rozpoczęli przygodę ze wspinaczką, ucząc się jak wykorzystywać ścianę wspinaczkową.

Celem imprezy było uświadomienie dzieciom potrzeby aktywności fizycznej i jej wpływu na zdrowie. Wdrożenie uczniów do przestrzegania zasad współżycia zespołowego i kształtowanie nawyku aktywnego wypoczynku.

Była to również okazja do tego, by zmierzyć się z własnymi słabościami oraz znakomity czas na zabawę i nawiązanie nowych znajomości.

Wszystkim chłopakom z okazji ich święta, najlepsze życzenia składają opiekunki grup: p.Monika Łukasiewicz, p. Patrycja Bilicz, p. Elżbieta Simkiewicz, p. Joanna Domagalska, p. Izabela Wieczorek, p. Małgorzata Zabłocka, p. Klaudia Danek, p. Jolanta Piasecka-Postawa, p. Izabela Sitek, p. Anna Dworakowska oraz wszystkie dziewczęta z klas piątych.

Autor: Izabela Wieczorek