Wyniki Powiatowego Konkursu na prezentację multimedialną „Zagrożenia w Internecie, jak uniknąć, jak reagować?”

Wyniki Powiatowego Konkursu na prezentację multimedialną

„Zagrożenia w Internecie, jak uniknąć, jak reagować?”

realizowanego w ramach udziału w programie „Twoje dane Twoja sprawa”

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wykonane prace. Dziękujemy uczestniczkom i uczestnikom za włożony trud i zaangażowanie w przygotowanie prezentacji. Konkurs  miał na celu zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa w Internecie. Uczestniczki i uczestnicy poświęcili swój wolny czas na tworzenie prezentacji, która może być pomocna na zajęciach w klasie poświęconych dbaniu o bezpieczeństwo swoich danych, swojego wizerunku oraz swoich pieniędzy podczas korzystania z różnych aplikacji.

W konkursie przyznano tytuły laureata.

Lista nagrodzonych:

Lena Drzastwa

SP 26 w Częstochowie

Wiktoria Sławetna

Maja Rozmus

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wierzchowisku

Sebastian Gruca

SP 53 w Częstochowie

Jakub Perlak

SP 12 w Częstochowie

Po odbiór nagród, dyplomów i podziękowań  zapraszamy od 30 kwietnia 2024 r. do Szkoły Podstawowej nr 53 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Skłodowskiej – Curie w Częstochowie.

Jolanta Piasecka – Postawa

Klaudia Danek