Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie
2024-06-04
W dniu 25.04.2024 r. w Pszczynie odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintonie.
Nasi uczniowie Paweł Paulewicz i Borys Król zajęli II miejsce.
Gratulacje!
ul. Władysława Orkana 95/109
42-229 Częstochowa
✆ 343633860
E-mail: sp53@edukacja.czestochowa.pl