I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej
2024-06-16
Jak co roku w ZST odbył się finał IV edycji Turnieju Piłki Nożnej im. Jana Pawła II. Po zaciętych meczach w eliminacjach a potem w półfinałach , reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce. Tytuł Króla Strzelców wywalczył Franciszek Brzeziński Skład reprezentacji: Franciszek Brzeziński -kapitan drużyny Michał Olejnik Jakub Łukaszewicz Jacek Kowalik Jakub Szota Bartosz Damięcki Filip Włodarek Filip Cyran Igor Ryś Wielkie gratulacje! Opiekun drużyny: I. Wieczorek