I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej
2026-05-07
07 maja 2026 r. uczniowie klas IV-VI reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 17 z okazji uczczenia Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Po zaciętej rywalizacji, drużyna naszej szkoły pokonała wszystkich przeciwników i zajęła I miejsce.
Tytuł Króla Strzelców wywalczył uczeń kl. Ve -Krzysztof Bilik
Całej drużynie w składzie:
Hubert Bąbik 6a- kapitan drużyny
Jakub Olszewski 6c
Patryk Psonka 6c
Antoni Wojtyto 6e
Maksymilian Chamerski 5c
Tomasz Leśniak 5c
Bruno kamiński 4d
Serdecznie gratulujemy!!!!
Opiekunem drużyny była p. I.Wieczorek