Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej.
2026-04-24
Uczniowie klasy 5b uczestniczyli w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez Stowarzyszenie Polskich Szkół Katolickich. Zawodnicy rozegrali 8 spotkań wygrywając 7 z nich.
W końcowej klasyfikacji zajęli II miejsce, a najlepszym strzelcem turnieju został Alexander Rabiniak.
Skład naszego zespołu: Ujma Dawid, Benjamin Królikowski, Filip Bławat, Miłosz Krawczyk, Alexander Rabiniak, Maciej Krysiński, Błaszczyk Aleksander.
Opiekun Elwira Kutera, Renata Pala.