Dzień bez Plecaka w klasach 1 – 3
2026-05-26
Pozostając jeszcze przez chwileczkę w majówkowych nastrojach i klimacie, Samorząd Klas 1 – 3 postanowił ogłosić pewien majowy piątek, jako Dzień bez Plecaka (z ang. „no backpack day”). W tym dniu zamieniliśmy tradycyjny plecak na inne przedmioty do noszenia przyborów szkolnych, takie jak: walizki, koszyki, reklamówki, siatki na ryby, wiaderka, pudełka, plastikowe miski, transportery dla zwierząt, wózki dla lalek, i wiele, wiele innych. Dodatkowo założyliśmy kolorowe stroje i ułożyliśmy szalone fryzury.
Po raz kolejny najmłodsi uczniowie naszej szkoły wykazali się niesamowitą fantazją i poczuciem humoru.
Samorząd Klas Młodszych pięknie dziękuje wszystkim uczestnikom zabawy oraz gratuluje pomysłowości i oryginalności. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszej zabawy.
Przygotowała: mgr Magdalena Bąbińska