Turniej Gier i Zabaw
2026-04-14
10.04.26 r reprezentacja dzieci klas młodszych naszej szkoły w składzie - Ada Jachimczyk, Pola Dobrowolska, Rozalia Będkowska, Matylda Stępień, Antek Żarski, Wiktor Barański, Kuba Stodółkiewicz, Julek Kulig, wzięła udział w XXX Turnieju Gier i Zabaw dzieci klas młodszych o puchar Starosty Częstochowskiego w Kamienicy Polskiej.
W turnieju brało udział 6 najlepszych zespołów wyłonionych drogą eliminacji. Po zaciętej i niezmiernie wyrównanej rywalizacji do ostatniej konkurencji, nasza reprezentacja zajęła ostatecznie 2 miejsce. Brawa za ten wynik a jeszcze większe za to , że w gronie startujących byliśmy najmłodszym zespołem ( 6 dzieciaków to uczniowie klasy 2). Z pewnością napawa to optymizmem przed kolejnymi edycjami tego i nie tylko turnieju.